Автобус №115 — один із тих міських маршрутів, що з'єднує центр Дніпра з житловими кварталами на околиці, пропонуючи зручний та знайомий шлях для щоденних поїздок. Маршрут проходить через кілька знакових місць: від площі Успенської, повз парк Сагайдак і «Прозорий офіс», далі — до вулиць Старозаводської і Богдана Хмельницького, а завершення — на вулиці Василя Макуха. Цей маршрут особливо корисний для тих, кому треба швидко дістатися від центру до спальних районів і навпаки.
Рух характеризується регулярністю і зрозумілою логікою зупинок: автобуси заходять на вузькі вулички й великі проспекти, що робить маршрут зручним не лише для місцевих, а й для гостей міста. Дотримання графіка залежить від часу доби та погодних умов, але загалом маршрут добре пристосований до потреб пасажиропотоку.
Маршрут №115: пл. Успенська (115) - вул. Василя Макуха
- пл. Успенська (115)
- Парк Сагайдак
- Прозорий офіс
- вул. Старозаводська
- вул. Богдана Хмельницького
- Донецька
- вул. Калинова
- вул. Галини Мазепи
- вул. Батумська
- вул. Старочумацька
- вул. Петра Яцика
- вул. Радищева
- вул. Василя Сухомлинського
- Магазин
- Селищна рада
- вул. Василя Макуха
У зворотному напрямку
- вул. Василя Макуха
- Селищна рада
- вул. Василя Сухомлинського
- вул. Василя Сухомлинського
- вул. Радищева
- Проспектна
- вул. Петра Яцика
- Правда-кіно
- вул. Галини Мазепи
- вул. Калинова
- Донецька
- вул. Богдана Хмельницького
- вул. Старозаводська
- Прозорий офіс
- Парк Сагайдак
- пл. Успенська (115)
Графік і частота
Орієнтовний графік роботи автобуса №115 покриває ранкові та вечірні години пік, роблячи його зручним для роботи й навчання. Інтервали руху змінюються в залежності від часу доби та дня тижня.
| Дні | Інтервал (ранок/день/вечір) | Перший / Останній рейс |
| Будні | 6–12 хв / 8–20 хв / 10–25 хв | 05:30 / 22:30 |
| Вихідні | 10–20 хв / 15–30 хв / 20–40 хв | 06:00 / 22:00 |
У пікові години на маршруті зазвичай задіяно від 6 до 10 автобусів, що дає змогу утримувати стабільний інтервал. Вночі та рано вранці кількість машин може зменшуватися; інформацію краще уточнювати в електронних сервісах міста або на зупинках.
Що можна побачити по маршруту
Початкова зупинка на площі Успенській — це історичне ядро міста з архітектурними акцентами та численними кав'ярнями. Далі маршрут прямує повз парк Сагайдак — улюблене місце для прогулянок і сімейного відпочинку, де часто проводяться ярмарки та локальні заходи. Біля «Прозорого офісу» можна вирішити адміністративні питання, а в районі вулиць Богдана Хмельницького і Старозаводської зустрічаються старі промислові забудови та сучасні житлові комплекси. Останні зупинки підходять для мешканців спальних районів, поруч є магазини, селищна рада та соціальна інфраструктура.
Порада: у години пік краще планувати поїздку з запасом часу або користуватися іншими паралельними маршрутами, щоб уникнути затримок.
Маршрут №115 — практичний вибір для тих, хто цінує прямі зв'язки між центром і віддаленішими кварталами. Він поєднує міську динаміку й місцевий побут, роблячи подорожі по Дніпру простішими та більш передбачуваними.